Stalo se: Květen 2020

31.05.2020

Je neděle večer posledního května, ležím na balkoně, užívám si zapadajícího sluníčka a vzpomínám, co náš tým zažil v uplynulém měsíci. Nebylo toho vůbec málo! I přesto nebo možná právě proto, že na první závody stále čekáme ... 


Největší událostí pro Enjoy Riding Team bylo soustředění v Novém Městě na Moravě (7.-10.5), kde se sešla novopacká squadra azura v úplném složení. Kouč Kuba s manažerem Jirkou, Anička, Kačka, Fanda, Michal, Petr i pan Inkognito Martin. Všechny tři tréninkové dny byly velmi kvalitní, trénovali jsme jak na místních trailech, tak na trati světového poháru a všichni se s tím poprali na jedničku! Za celou dobu se stal pouze jeden větší pád, který ale skončil "pouze" bolavým kolenem, které bylo po týdnu odpočinku zase v plné síle. Přikládám odkazy na záznamy ze Stravy: Den 1, Den 2, Den 3. Na fotky a videa ze soustředění se můžete podívat zde.

Další společná akce se konala o týden později v sobotu 16.5. na Trutnov Trails. Sešli jsme se zase v plném složení a potrénovali na krásných a náročných trailech. Na záznam ze Stravy se můžete podívat tady a na fotky a videa tady.

Nyní už netrpělivě vyhlížíme první závody ... a brzy vám také oficiálně představíme naše nové posily!

Dlouho jste také nečetli a neviděli nic od Jirky Ošťádala, který je teď doslova zavalen prací, ale i přesto se zvládá připravovat na MTB Trilogy, kam se se mnou (Kubou) chystá.


Díky za přečtení a nezapomeňte sledovat náš Instagram a Facebook.

Enjoy riding! Kuba

Comment Box is loading comments...