enjoyRIDING pomáhá Šimonkovi

10.02.2023

enjoyRIDING se rozhodl v rámci své přípravy Pavla na Czechmana pomoci někomu, kdo nemá takové štěstí, aby mohl sportovat bez omezení. Vybrali jsme Šimonka, který trpí nemocí křehkých kosti . Šimonek je i přes svoji nemoc sportovně založený a jeho největší láskou je parabadminton. Aby ho mohl hrát, potřebuje speciální vozík, na který mu chceme přispět.

Celý jeho příběh naleznete na webu Nadačního fondu Emil, kde může také kdokoliv Šimonkovi na jeho nový vozík přispět. V rámci motivace jsme se rozhodli, že každý, kdo Šimonkovi přispěje 100 Kč může zároveň hlasovat v tipovací soutěži, zda se Pavlovi podaří splnit limit 5 hodin na trase polovičního Ironmana v závodě Czechman. V případě, že se svým tipem trefíte, přispěje enjoyRIDING po dokončení závodu dvojnásobnou částkou, tedy 200 Kč.

Jak se můžete zapojit?

1. Na odkazu emilnadace.cz/pribeh/simonek stiskněte tlačítko podpořit
2. Zvolte předvolenou částku 100 Kč a dejte pokračovat
3. Do pole Jméno vyplňte svoje jméno nebo přezdívku
4. Do pole Příjmení vyplňte "Splní" nebo "Nesplní", podle toho, jestli si myslíte, že Pavel 5 hodinový limit pokoří, nebo ne
5. Po skončení závodu vyhodnotíme vaše tipy a za každého z vás, který tipoval správně, přispěje Pavel 200 Kč
6. Za enjoyRIDING jsme přispěli každý 100 Kč již 15.ledna, Kuba, Jirka a Pavel

Tabulku s průběžnými výsledky a vybranou částkou naleznete na tomto odkazu. Zatím se nám podařilo vybrat 3600 Kč a 81 % přispěvatelů věří, že se Pavlovi podaří výzvu splnit.