Jirkovo shrnutí sezony 2018

21.10.2018

Zdarec!
Konec sezóny je tu a s ním i pár informací k posledním závodům ;)

Jelikož jak víte, jsem letos obhajoval prvenství v celkovém pořadí Poháru Drahanské vrchoviny, tak závodů bylo i po prázdninách více než dost. Všechny letošní starty v seriálu, jsem proměnil v neustálé otravování ostatních na bedně: D (celkem 2x 1. místo,2x 2. místo, 6x 3. místo) a tak jsem si na finále, na parádně připravené trati v NMnM, za super atmošky, s příchutí té svěťákové, mohl vychutnat celkové vítězství i se super partou okolo.

Všem co mají co dočinění s těmito závody, patří velký dík a teším se zase na příští rok. Třeba to dá na hattrick ;).

Po poslední PDV, už mě čekalo "jen" Mistrovství vesmíru - Soběšická Mulda. A tam to vždycky bolí, zvlášť když se tam sejde konkurence jako letos. Traťovej rekord vítěze plus můj osobní rekord na jedno kolo i celý závod a v cíli slušej 7. flek, však parádně zakončily sezónu.

Musím říct, že už jsem se na konec sezóny docela těšil, tělo už potřebuje pořádně povolit, hlava by sice jela dál, ale vzhledem k snad jen jednomu špatnýmu závodu za celý rok, musím říct, že vyrovnanější výsledky a formu jsem nikdy neměl a je potřeba to už utnout, aby to bylo zase kam posouvat... A to rozhodně je! :)

Za povedenou sezónu musím v prvé řadě poděkovat svým rodičům, bez kterých by to nikdy nešlo a nepůjde, mému zaměstanavateli - Atrex.cz, kde můžu při práci zvládat trénovat a připravovat se na závody, mému týmovému parťákovi Kubovi a jeho tátovi, se kterými tenhle náš tým už druhý rok úspěšně vedeme, a baví nás to;), pak taky svým svěřencům, kteří mě neustále nutí ke studiu nových věcí a tím posouvají i mě a taký mému biku Scott Spark, se kterým jsou všechny tratě zase o level lehčí a já už musím jen šlapat: D.

Na závodech tedy pravděpodobně zase až v roce 2019, ale do té doby sledujte a Enjoy! ;)
Jirka