Brno Trilogy

22.06.2020

O víkendu 12.-14. června jsme se s Kubou domluvili na společném soustředí u mě v Brně a tady pro vás máme krátké info jak probíhalo.

První den jsme si dali s Kubou sraz v Novém městě na Moravě, aby se mu "zkrátila" cesta. Na rozjetí jsme si dali Mitas choice a další prvky na trati SP, což byl takový jednoduchý začátek pořádného bikování ;). Pak jsme si vyrazili užít přírodní traily a snad všechny skály a významné vrcholy Vysočiny, po kterých nás provedl trailguider, můj brácha Mirek. Sjeli jsme si Devět skal, Čtyři palice, Dráteníčky, Malinskou skálu a mnoho dalších. Nakonec nám to dalo 4,5 hod a cca 230 TSS jednotek - docela makačka na první den!

https://www.strava.com/activities/3603860139
https://www.strava.com/activities/3603860139V sobotu jsme již vyrazili na naše "MTB Trillogy" traily v okolí Brna a Moravského krasu. Jelikož v době koronavirové místní stavitelé neleželi doma, vzniklo nám tu spoustu nových "Koronatrailů", které se náročností rozhodně vyrovnají těm, co nás za dva týdny v okolí Teplic nad Metují čekají. V číslech nám to dalo 5 hodin, cca 2000 výškových metrů a opět cca 230 TSS. Kuba také testoval nový materiál, o tom se ale dozvíte v samostatném příspěvku.

https://www.strava.com/activities/3607853868
https://www.strava.com/activities/3607853868


V neděli po nočních deštích, bylo jako v "prádelně," kameny a kořeny mokré, ideální podmínky pro další extrémní trénink. V plánu byly trochu jezdivější trailíky opět v Moravském krasu. Vzhledem k jejich atraktivitě a naší únavě to byla super volba na poslední den a my jsme si to maximálně užili. Na kole strávili opět přes 4hod, nestoupali asi 1600m a cca 200 TSS.

Celé minisoustředění, které svoji kvalitou převyšovalo týdenní kempy, jsme okořenili správně dávkovaným silovým tréninkem, sloužícím pro regeneraci! Spoustou kvalitního a dobrého jídla, chůze, běhu a životosprávy obecně a radosti z bikování a že jsme konečně zase spolu ;).

Na MTB Trillogy 2020 jsme připravení nejlépe jak to jde, tak nám držte nám palce ;).

Enjoy, Jirka a Kuba.